06.04.2025 r.


Ogłoszenia duszpasterskie z V Niedzieli Wielkiego Postu 2025.

Dziś Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 14.30 i Msza św.

Dziś zmiana Tajemnic Różańca Świętego po Gorzkich Żalach.

Dzisiejsza taca przeznaczona na Seminarium Duchowne w Przemyślu.

Dziś dziewczynki z Dzieci Maryi rozprowadzają palmy.

Jutro po Mszy św. wieczornej rozpoczniemy wstawienniczą modlitwę za matki oczekujące dzieci oraz te, które nie mogą mieć dzieci. Mamy w naszej parafii dwóch Błogosławionych z Pariacoto o. Michała i o. Zbigniewa. O. Michał jest patronem dzieci, młodzieży oraz małżeństw wypraszający u Boga dar potomstwa. Z licznych opisów i relacji wynika, że jest skutecznym orędownikiem za małżonków, którzy chcą być rodzicami. Modlitwę rozpoczniemy zaraz po Mszy św. Serdecznie zapraszamy i prosimy, aby także ogłosić to w innych parafiach. Spotkania będą miały stały cykl w naszej parafii w każdy siódmy dzień każdego miesiąca.

W poniedziałek po Mszy św. spotkanie dla rodziców uczniów z VIII klasy.

We wtorek spotkanie Grupy O. Pio po Mszy św.

W środę dzień spowiedzi w naszej parafii. Spowiedź zaczniemy od godz. 10. 00 – 12.00 i po południu od godz. 16.00 – 18.00. Wola Komb. 17.00 – 17.30.

W środę spotkanie Dzieci Maryi o godz. 15.00.

W środę o 16:30 w salce parafialnej próba dla dzieci I Komunijnych z Panem Organistą.

W środę po Mszy Świętej zbiórka dla ministrantów i lektorów do V klasy, a w czwartek po Mszy Świętej dla starszych.

W piątek Droga Krzyżowa o godz. 18.00 i Msza św. Serdecznie zapraszamy do brania udziału w nabożeństwach wielkopostnych.

W sobotę Uroczysta Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia na Mszy św. W tym tygodniu Nowennę poprowadzi i kazanie wygłosi ks. Stanisław Wójcik, kapelan w szpitalu w Krośnie.

Najbliższa niedziela jest Niedzielą Męki Pańskiej, czyli Niedzielą Palmową. Na sumie o godz. 11.00 poświęcenie palm. Wola K. o godz. 9.30.

W następną niedzielę błogosławieństwo dzieci po Mszy św. o godz. 11.00.

W następną niedzielę nasza młodzież będzie kwestować na Hospicjum w Krośnie w ramach „Pól nadziei”.

Dziękujemy za posprzątanie kościoła i złożenie ofiary na kwiaty; Agacie Surmacz, Agacie Kwolek, Barbarze Bolanowskiej, Beacie Kasprzyk. Na kwiaty ofiarę złożyły Danuta Kasprzyk i Zuzanna Grzechnik. A o posprzątanie w sobotę prosimy; Renatę Kondoł, Agnieszkę Biskup, Izabelę Kaleta, Martę Szpienik, Zuzannę Żywiec, Honoratę Słyś, Katarzynę Bokota, Daniela Balawajder.

Intencje mszalne.