02.06.2024 r.

Ogłoszenia duszpasterskie IX Niedzieli zwykłej 2024.

Dziś zmiana Tajemnic Różańca Św. po rannej Mszy św.

Dzisiaj o godz. 11.00 po Mszy św. procesja Oktawy Bożego Ciała.

Dzisiejsza taca przeznaczona na Seminarium Duchowne w Przemyślu.

W tygodniu procesje Oktawy Bożego Ciała od poniedziałku do czwartku o godz. 18.00. Zapraszamy dziewczynki do sypania kwiatów a chłopców do dzwonienia.

W poniedziałek spotkanie z rodzicami dzieci z III kl. po procesji.

We wtorek po procesji Oktawy Bożego Ciała spotkanie Grupy św. O. Pio.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca. W piątek w tym miesiącu nie pojedziemy z Najświętszym Sakramentem do chorych, gdyż nawiedziliśmy chorych w czasie Misji Parafialnych.

W czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała, błogosławieństwo dzieci i poświęcenie wianków o godz. 18.00.

W piątek możliwość do spowiedzi św. od godz. 17.00.

W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i oddanie się Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Zapraszamy do wzięcia udziału we Mszy św. W ten dzień nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

W sobotę spotkanie Dzieci Maryi o godz. 10:00.

W sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca Maryi i Uroczysta Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia na Mszy św. Nowennę poprowadzi i kazanie wygłosi ks. Paweł Bar z Krośnieńskiej Fary.

W piątek spotkanie RAMu po Mszy św.

Dziękujemy za złożone ofiary pieniężne na kościół i utrzymanie cmentarza. Na kościół złożono 5790 zł, na cmentarz 2640 zł.

Dziękujemy za posprzątanie kościoła i złożenie ofiary na kwiaty Rodzicom Młodzieży Bierzmowanej. A o posprzątanie w sobotę prosimy

Do 6 czerwca do godz. 10.00 możemy składać na parkingu kościelnym elektrośmieci.