15.09.2024 r.

Ogłoszenia duszpasterskie XXIV Niedzieli zwykłej 2024.

Dziś zbiórka ofiar pieniężnych na remont kościoła i utrzymanie cmentarza.

Dziś Niedziela Środków Masowego Przekazu. Modlimy się za pracowników mediów.

Dzisiejsza taca przeznaczona jest na Archidiecezjalne Radio Fara.

W dniu dzisiejszym rozpoczynamy Triduum przed środowym świętem św. Stanisława Kostki – patrona Polski oraz patrona dzieci i młodzieży. Uczestnictwo w Triduum jest częścią formacji dla kandydatów do bierzmowania.

W poniedziałek po Mszy Świętej spotkanie dla klasy VIII.

We wtorek spotkanie Grupy św. O. Pio po Mszy św.

W środę, w święto św. Stanisława, po Mszy Świętej wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo w intencji naszej Ojczyzny, dzieci i młodzieży, a po nim błogosławieństwo dzieci.

W Środę spotkanie Dzieci Maryi o godz. 17.00.
W środę po Mszy Świętej spotkanie dla klas VI i VII.

W czwartek wystawienie Najświętszego Sakramentu o godz. 17.00.

W czwartek spotkanie Rodziców dzieci III klasy po Mszy św.

W najbliższy weekend w Miejscu Piastowym odbędzie się Festiwal Mocy, na który szczególnie ojcowie Michalici zapraszają młodzież. W programie jest czas na modlitwę, rozrywkę i koncerty. Szczegóły na plakacie oraz na stronie internetowej Festiwalu Mocy.

W sobotę Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia na Msza św.

W następną niedzielę młodzież z VI klasy złoży publiczną deklarację przystąpienia do Sakramentu Bierzmowania na Mszy św. o godz. 11.00.

Dziękujemy za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę i złożenie ofiary na kwiaty Krzysztofowi Balawajder, Agacie Gargasz, Barbarze Soleckiej, Kamilowi i Pawłowi Soleckiemu. A o posprzątanie w sobotę prosimy; Krystynę Chrobak, Agnieszkę Ekiert, Teresę Kwolek, Grażynę Wącław, Barbarę Mika.