03.03.2024 r.

Ogłoszenia duszpasterskie z III Niedzieli Wielkiego Postu 2024.

Dziś nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym o godz. 14.30. Po Gorzkich Żalach zmiana Tajemnic Różańca Św. i Msza św.

We wtorek spotkanie Grupy Modlitewnej św. o. Pio po Mszy św.

We wtorek po Mszy św. spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania z klasy VIII.

W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16.00.

W piątek Droga Krzyżowa o godz. 17.00 a po Drodze Krzyżowej Msza św. Zapraszamy do liczniejszego udziału w nabożeństwach Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali. Wola K. Godz. 17.00.

W sobotę Uroczysta Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia na Mszy św. Kazanie wygłosi i nowennę poprowadzi Ks. Karol Wałczyk, wikariusz z parafii w Rogach.

W sobotę spotkanie Dzieci Maryi o godz. 10.00.

W następną niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00 błogosławieństwo dzieci.

Dziękujemy za posprzątanie kościoła i złożenie ofiary na kwiaty; Halinie Smolik, Renacie Kondoł, Agnieszce Biskup, Zuzannie Żywiec. Na kwiaty ofiarę złożyła Marta Szpienik. A o posprzątanie w sobotę prosimy Honoratę Słyś, Katarzynę Bokota, Danutę Pelc, Danutę Kwolek, Tadeusza Kasprzyk.