07.04.2024 r.

Ogłoszenia duszpasterskie z II Niedzieli Wielkanocnej

Święto Miłosierdzia Bożego 2024.

Dziś na Woli Komborskiej odpust Miłosierdzia Bożego o godz. 11.00. Zapraszamy serdecznie. Dziś Msza św. jeszcze w Komborni o godz. 9.30 i o godz. 15.00 po Koronce do Miłosierdzia Bożego.

Dziś na godz. 15. 00 zapraszamy wszystkich na Koronkę do Miłosierdzia Bożego.

Dziś składamy skarbonki Caritas z Jałmużny postnej.

Dziś rozpoczynamy Tydzień Miłosierdzia. Zbiórka do puszek na potrzeby Caritas.

Dzisiejsza taca przeznaczona na Seminarium Duchowne w Przemyślu.

Dziś zmiana Tajemnic Różańca św. po rannej Mszy sw.

Dziś w naszej Ojczyźnie wybory samorządowe. Zachęcamy do wzięcia udziału w wyborach.

Jutro Uroczystość Zwiastowania Pańskiego (przeniesiona z Wielkiego poniedziałku). Jest to także Dzień Świętości Życia. Modlimy się o poszanowanie ludzkiego życia od poczęcia aż do naturalnej śmierci.

We wtorek Grupa O. Pio pomoże rozebrać wystrój świąteczny w ramach spotkania po Mszy św.

W środę spotkanie z Rodzicami dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Św.  z klasy III po Mszy św.

W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00.

W piątek spotkanie młodzieży z RAMu po Mszy św.

W sobotę spotkanie Dzieci Maryi o godz. 10.00 w Ochronce u Sióstr.

W sobotę Uroczysta Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia na Mszy św. Nowennę poprowadzi i kazanie wygłosi ks. Dawid Orzechowski, wikariusz z parafii Błażowa.

W następną niedzielę błogosławieństwo dzieci po Mszy św. o godz. 11.00.

Dziękujemy za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę i złożenie ofiary na kwiaty; Bożenie Plucińskiej, Romanowi Kłapkowskiemu, Danucie Inglot. Na kwiaty ofiarę złożyła Helena Kwolek i Zofia Kosztyła. A o posprzątanie w sobotę prosimy Teresę Pyzia, Marię Makiel,Mariusza Balawajder, Katarzynę Smoleń, Bogumiłę Smoleń.