05.05.2024 r.

Ogłoszenia duszpasterskie z VI Niedzieli Wielkanocnej 2024

Dziś nabożeństwo majowe o godz. 15.00 i zmiana Tajemnic Różańca św. oraz Msza św.

Dzisiejsza taca przeznaczona jest na potrzeby archidiecezji.

W poniedziałek, wtorek, środę procesja o urodzaje i błogosławieństwo Boże w ramach Dni Krzyżowych. Procesję będą miały miejsce po Majówce. W poniedziałek pójdziemy do Krzyża przy Ośrodku. We wtorek do kaplicy św. Tekli. We środę do kapliczki przy domu państwa Leśniaków.

W tym tygodniu próby dla dzieci z III klasy: w poniedziałek o godz. 15:00, w środę i czwartek próba śpiewu o godzinie 16:45, oraz po Mszy Świętej w czwartek próba w kościele wraz z rodzicami.

W poniedziałek spotkanie Rady Parafialnej i Rady Cmentarnej po procesji.

We wtorek spotkanie z ministrantami i lektorami po Mszy św.

W środę Uroczystość Św. Stanisława patrona naszej Ojczyzny

W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00 i Majówka.

W piątek początek nowenny przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

W sobotę od godz. 9.00 spowiedź przed Pierwszą Komunią św.

W sobotę Uroczysta Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia na majówce. Kazanie wygłosi i Nowennę poprowadzi ks. Paweł Ostafiński z Fary Krosna.

W następną niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pana Jezusa i Pierwsza Komunia Św. w naszej parafii o godz. 11:00.

Dziękujemy za posprzątanie kościoła i złożenie ofiary na kwiaty; Agnieszce Prajsnar, Małgorzacie Surmacz, Witoldowi i Justynie Wilczyńskim, Maciejowi Mika, Kamilowi Gerlach. Na kwiaty ofiarę złożyła Kazimiera Długosz. a o posprzątanie w tym tygodniu prosimy Rodziców dzieci z III klasy.

Za dwa tygodnie rozpoczynamy w naszej parafii Misje od 19 - 25 maja.