12.05.2024 r.

Ogłoszenia duszpasterskie z Uroczystości Wniebowstąpienia Pana Jezusa 2024

Dziś w naszej parafii Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej o godz. 11.00

Dziś nabożeństwo majowe o godz. 15.00 i Msza św.

Ten tydzień jest tygodniem „Białym” dla dzieci pierwszo-komunijnych. Majówka w tygodniu przed Mszą św. o godz. 18.00.

W poniedziałek o godz. 16.00 spotkanie dzieci z klasy IV.

We wtorek spotkanie Grupy św. O. Pio po Mszy św.,

W czwartek święto św. Andrzeja Boboli – Patrona Polski.

W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00 i Majówka.

W piątek spotkanie RAMu po Mszy św.

W sobotę spotkanie Dzieci Maryi o godz. 10.00.

W sobotę od godz. 17.00 spowiedź przed rocznicą komunii.

W sobotę Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia na majówce.

W następną niedzielę rozpoczynamy Misje Parafialne. Program w gablocie, na stronie internetowej a także na folderach. Zachęcamy, aby włączyć się w ten święty czas w naszej parafii.

W następną niedzielę także rocznica Pierwszej Komunii Świętej klasy IV o godz. 11.30

Dziękujemy za posprzątanie kościoła na dzisiejszą Uroczystość Rodzicom dzieci z III klasy. A o posprzątanie prosimy Rodziców dzieci Rocznicowych Pierwszej Komunii Św.

Zbiórka ofiar pieniężnych na remont kościoła i utrzymanie cmentarza za dwa tygodnie.

Jak co roku organizowana jest zbiórka elektrośmieci w naszej parafii. Zużyty sprzęt AGD, telewizor, stare lodówki, elektronikę można składać na parkingu pod kamerami. po misjach do 6 czerwca 2024 r.

W sobotę Bal Charytatywny na rzecz p. Beaty Jajko z Malinówki. Więcej wiadomości na plakatach.