18.02.2024 r.

Ogłoszenia duszpasterskie I Niedzieli Wielkiego Postu 2024

Dziś zbiórka ofiar pieniężnych na remont kościoła i utrzymanie cmentarza.

Dziś nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym o godz. 14.30, a potem Msza św.

We spotkanie Grupy modlitewnej św. O. Pio po Mszy św.

W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16.00.

W piątek Droga Krzyżowa o godz. 17.00. Zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwach wielkopostnych.

W piątek spotkanie RAMu po Mszy św.

Wola K - W piątek Droga Krzyżowa o godz. 17.00 i Msza św.

W sobotę spotkanie Dzieci Maryi o godz. 10.00

W sobotę Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia na Mszy św.

Za tydzień w niedzielę zbiórka do puszek wspomagająca ”Misyjne Dzieło Pomocy AD GENTES”. Dzieło to jest powołane do modlitewnego i materialnego wspierania misjonarzy.

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Komborni ogłasza zapisy uczniów do oddziału przedszkolnego i pierwszej klasy Szkoły Podstawowej w Komborni na nowy rok szkolny 2024/2025. Zapisy już od 13 lutego do 27 lutego u Pani Dyrektor.

Nasze Siostry też ogłaszają nabór do przedszkola od jutra, tj. od 19 lutego.

Dziękujemy za posprzątanie kościoła i złożenie ofiary na kwiaty Państwu: Czapor Władysławowi, Katarzynie Gajda, Aldonie Prajsnar, Bogumile Hunia, Annie Hunia. A o posprzątanie w sobotę prosimy Adriannę Półchłopek, Agatę Surmacz, Agatę Kwolek, Alicję Wawrzkowicz, Barbarę Bolanowską.