25.02.2024 r.

Ogłoszenia duszpasterskie z II Niedzieli Wielkiego Postu 2024

Dziś nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym o godz. 14.30, a potem Msza św.

Dziś zbiórka do puszek dla misjonarzy pracujących na misjach poza granicami naszej Ojczyzny w ramach Ad Gentes.

We wtorek spotkanie Grupy św. O. Pio. po Mszy św.

W środę spotkanie dla młodzieży z kl. VII, która przygotowuje się do Sakramentu Bierzmowania.

W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16.00.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca. W piątek w rannych godzinach odwiedzimy naszych chorych
z Najświętszym Sakramentem. A od godz. 16.00 możliwość spowiedzi św. Młodzież i dzieci prosimy o skorzystanie ze spowiedzi przed pierwszym piątkiem. Wola Komborska od godz. 16.00.

W piątek Droga Krzyżowa o godz. 17.00. Po Drodze Krzyżowej Msza św. Zapraszamy do liczniejszego udziału w nabożeństwach Drogi Krzyżowej
i Gorzkich Żali. Wola Komborska o godz. 17.00

W piątek po Mszy świętej spotkanie Ruchu Apostolstwa Młodzieży.

W sobotę Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia na Mszy św.

W następną niedzielę zmiana Tajemnic Różańca św. po Gorzkich Żalach
o godz. 14.30.

Dziękujemy za złożone ofiary pieniężne na remont kościoła i utrzymanie cmentarza. Zebrano 8550 zł na kościół i 4340 na cmentarz.

Dziękujemy za posprzątanie kościoła i złożenia ofiary na kwiaty Paniom i Panom; Adriannie Półchłopek, Krzysztofowi Surmacz, Agacie Kwolek, Barbarze Bolanowskiej, Zofii Kasprzyk. Na kwiaty ofiarę złożyła Zuzanna Grzechnik i Beata Kasprzyk. A o posprzątanie w sobotę prosimy; Halinę Smolik, Renatę Kondoł, Agnieszkę Biskup, Izabelę Kaleta, Martę Szpienik, Zuzannę Żywiec.

Wszystkie Panie z okazji Dnia Kobiet są zaproszone na koncert Kapeli Spod Rubani dnia 3 marca do Domu Strażaka na godz. 17.00.